Amatorka z Namysłowa

Piłkarze Foto-Higieny Gać pojechali 27 lutego do Kluczborka, gdzie mieli rozegrać przedostatni sparing przed rozpoczynającą się za 2 tygodnie wiosenną rundą rozgrywek o mistrzostwo dolnośląsko-lubuskiej grupy III ligi. Ostatni sparing przed liga rozegramy w sobotę 5 marca w Kobierzycach z tamtejszym GKS-em. Początke o godzinie 11:00. Zapraszamy.

Gdy tam dotarli po prawie dwugodzinnej podróży, okazało się, że rywale z Namysłowa mają kłopoty kadrowe i mogą wybiec na murawę stadionu, ale w niepełnym składzie. Prezes Startu poinformował o tym telefonicznie trenera Marcina Dymkowskiego. Po krótkiej konsultacji ze swoimi zawodnikami, szkoleniowiec Foto-Higieny zrezygnował ze spotkania z drużyną opolskiej IV ligi. Wrócono do Gaci, gdzie odbyła się wewnętrzna gierka. Drużyna "Żółtych" pokonała "Niebieskich" 3:1.

Żółci: Wolfinger (20 Wojciechowski, 45 Mazur) - Strójwąs, Krzyśków, Smoliński, Stawowy - Dorobek, Pierzga - Kucyniak, Synowiec, Polanowski - Wróbel.

Niebiescy: Mazur (30 Wolfinger, 50 Wojciechowski) - M.Przytuła, Kalinowski, Pożarycki, Orzechowski - Skorłutowski, Wejerowski - Musiał, Salak, Budny - Kohut.