Kadra Foto-Higieny Błyskawicy Gać

Prezentujemy kadrę Foto-Higieny Błyskawicy Gać, która w dniu dzisiejszym zainauguruje rozgrywki III ligi grupy III w sezonie 2019/2020 w rundzie jesiennej. Z naszego klubu odszedł nasz najlepszy strzelec w poprzednim sezonie Dominik Wejerowski, który występować będzie u naszego ligowego rywala - Stali Brzeg, Doszło też do zmian w sztabie szkoleniowym, trenera Marcina Dymkowskiego, który został szkoleniowcem Śląska II Wrocław, zastąpił Jacek Fojna, który w poprzednim sezonie trenował Górnik Wałbrzych. Drugą nową osobą jest fizjoterapeutka, którą została Iga Worwa.

W górnym rzędzie od lewej: trener - Jacek FOJNA, Filip BARSKI, Miłosz KUBACKI, Michał TYLKI, Marcin PRZYBYLSKI, Kacper CZAJKOWSKI, Piotr WOJCIECHOWSKI, Marcin GĄSIOROWSKI, Radosław KRZYŚKÓW, Andrzej KORYTEK, Iegor TARNOV, Łukasz ORZECHOWSKI, kierownik drużyny - Jan Kownacki, fizjoterapeuta - Iga WORWA, asystent trenera - Marek STEPNOWSKI.
W dolnym rzędzie od lewej: Marcin BURYŁO, Paweł BUJAKIEWICZ, Kacper PIÓRECKI, Wiktor NAHREBECKI, Michał GAŁASZEWSKI, Tobiasz JARCZAK, MICHAŁ BARTKOWIAK, Mateusz SAWICKI, Jan JAKACKI, Kacper STACHOWSKI, Michał HAWRYŁO.

PRZYBYLI: Michał BARTKOWIAK (Śląsk Wrocław), Kacper CZAJKOWSKI (Stal Stalowa Wola), Tobiasz JARCZAK (Ślęza Wrocław), Wiktor NAHREBECKI (Zagłębie II Lubin), Marcin PRZYBYLSKI (Podhale Nowy Targ), Mateusz SAWICKI (Górnik Wałbrzych).
UBYLI: Michał GROCHOWSKI, Krzysztof CIEŚLA (obaj zakończenie kariery), Dominik WEJEROWSKI (Stal Brzeg).

BRAMKARZE:

Marcin GĄSIOROWSKI