Ostatni sprawdzian na minus

GKS KOBIERZYCE - FOTO-HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 1:0 (0:0)
BRAMKA: Michał Ociesa 75

Podopieczni Marcina Dymkowskiego w ostatnim sparingu przed rozpoczynającymi się rozgrywkami rundy wiosennej III ligi dolnośląsko-lubuskiej przegrali z IV-ligowym- GKS-em Kobierzyce. Przez całe spotkanie oglądaliśmy zaciętą walkę obu ekip. Zwycięską bramkę gospodarzą dam Michał Ociesa po przepięknym strzale z 25 metrów nad Marcinem Mazurem.

W pierwszej połowie przeważała Foto-Higiena. W 11 minucie Paweł Synowiec uderzył z 20 metrów, ale wprost w bramkarza miejscowych. Potem Dominik Wejerowski podał ze środka do Łukasza Orzechowskiego, który strzelił z 12 metrów, ale poza słupek. Z kolei Marcin Musiał przerzucił na pole karnego do Michała Wróbla, który w dogodnej sytuacji uderzył w kobierzyckiego golkipera.

W kolejnej akcji Musiał strzelił z 25 metrów, ale nie trafił do siatki. Pod koniec pierwszej połowy Paweł Synowiec dośrodkował na pole karne, do Jakuba Polanowskiego, który potężnie uderzył na bramkę, ale też niecelnie.

Po przerwie radykalnie zmieniona kadrowo drużyna Foto-Higieny spisywała się trochę gorzej. W 54 minucie Łukasz Kucyniak skierował piłkę do Rafała Kohuta, ale jego strzał z 12 metrów wybił bramkarz gospodarzy.

W 76 minucie pomocnik STK GKS Michał Ociesa minął dwóch zawodników Foto-Higieny i zaskakującym lobem z dalszej odległości pokonał Marcina Mazura. Jak się okazało, to był jedyny gol w tym meczu, zapewniający zwycięstwo drużynie trenera Marcina Krzykowskiego.

Foto-Higiena (I połowa) :Wojciechowski (30 Wolfinger) - M.Przytuła, Pożarycki, Smoliński, Orzechowski - Dorobek, Wejerowski - Musiał, Synowiec, Polanowski - Wróbel.

Foto-Higiena (II połowa) :Wolfinger (60 Mazur) - Strójwąs, Krzyśków (50 Dorobek), Smoliński, Stawowy - Skorłutowski, Pierzga - Kucyniak, Salak (74 Wejerowski), Dymińczuk - Kohut