Pobili Błękitnych

BŁĘKITNI SIEDLCE - FOTO-HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 0:12 (0:4)
BRAMKI: Jakub Polanowski 5, 52, 63, Maciej Salak 25,43, Michał Wróbel 34, Paweł Synowiec 61, Kacper Kaczmarek 70, 77, 82, Grzegorz Dorobek 83, Dawid Pożarycki 86 (k)

W poprzednich rundach drużyna z Siedlec, wyrzuciła z rozgrywek Czarnych Jelcz-Laskowice oraz Strzeliniankę Strzelin. Chcieli dopisać do tej listy gacki zespół, lecz ten szybko wybił im ten pomysł z głowy.

Pierwszą bramkę goście zdobyli w 5 minucie, kiedy na lewym skrzydle Maciej Salak rozegrał piłkę z Markiem Budnym, ten odegrał do Wróbla, który popędził w stronę bramki i zagrał na 5 metr do Jakuba Polanowskiego, który otworzył wynik spotkania strzałem do pustej bramki. Kilka minut później Dawid Pożarycki sfaulował rywala w polu karnym, sędzia podyktował rzut karny, Marek Szołdra uderzył jednak tak że piłkę zdołał obronił Wojciechowski. W kolejnej akcji Szołdra egzekwował rzut rożny, który mógł zamienić na bramkę, ale piłka trafiła tylko w słupek bramki F-H. W 25 minucie świetnym prostopadłym podaniem za obornę obsłużony został Salak, który "oko w oko" z bramkarzem uderzył do bramki. W 34 minucie Budny z lewego skrzydła dośrodkował w pole karne do Salaka, który mądrze odegrał na 7 metr do Wróbla, który podwyższył wynik. Chwilę przed końcem pierwszej połowy Jakub Polanowski z prawego skrzydła zagrał przed pole karne do Grzegorza Dorobka, ten zagrał za obronę a Salak zdobył bramkę numer dwa.

W 52 minucie Łukasz Orzechowski urwał się lewym skrzydłem i zagrał wzdłuż linii 5 metra w polu karnym, a Polanowski płaskim strzałem strzelił kolejną swoją bramkę. W kolejnej akcji Paweł Przytuła z prawego skrzydła pola na 11 metr do Pawła Synowca, a ten strzałem po ziemi zdobył bramkę na 6:0. Sto dwadzieścia sekund później, było 7:0, kiedy Dorobek z prawego skrzydła zagrał do Budnego, który z linii końcowej boiska odegrał do Polanowskiego, a ten zdobył hat-tricka w tym meczu. W 70 minucie koronkową akcję wykonali dwaj świeżo wprowadzenie zawodnicy Foto, Tomasz Lisicki urwał się lewym skrzydłem, a przy linii boiska zagrał do Kacpra Kaczmarka, który strzałem z ostrego kąta podwyższył prowadzenie F-H. Siedem minut później będący przed polem karnym Synowiec, zagrał na prawą stronę do Kaczmarka, który zdobył swoją drugą bramkę w meczu. Kilka minut później Kaczmarek strzelił gola w podobnej sytuacji tyle że tym razem odgrywał mu Wróbel. W 83 minucie Synowiec dośrodkował piłkę na 5 metr wprost na głową Dorobka, ktróy strzelił na 11:0. Ostatnią bramkę w meczu zdobył Dawid Pożarycki z rzutu karnego, po tym jak w polu karnym futbolówkę ręką zagrał Marek Zegar.

Błękitni Siedlce: Kędzior - Modliborski, Rolka, Zegar, Kościelak - Szołdra, Romaniak, Suchojad, Berezowski - Brudnicki, Dmytruszyński (53 Borowski).

Foto-Higiena Gać: Wojciechowski - Przytuła, Pożarycki, Krzyśków, Orzechowski - Dorobek, Synowiec - Polanowski (68 Kaczmarek), Salak (55 Skorłutowski), Budny (68 Lisicki) - Wróbel.

Sędzia Główny: Piotr Piejko (DZPN Wrocław)