POLONIA - FOTO-HIGIENA: Wypowiedzi pomeczowe

Zaraz po zakończeniu spotkania 1. kolejki Sport-Track IV ligi dolnośląskiej wschodniej o podsumowanie spotkania poprosiliśmy trenera naszej drużyny - Marcina Dymkowskiego oraz bramkarza i kapitana Polonii - Karola Buchlę. Zapraszamy do lektury.

Marcin Dymkowski, trener Foto-Higieny Błyskawicy Gać
- Byliśmy zdecydowanie lepszą drużyna w dzisiejszym spotkaniu. Wiedzieliśmy, że nie będzie tutaj łatwo o punkty i tak było. Mieliśmy pięć klarownych sytuacji w całym spotkaniu, trzęsie mnie na samą myśl o tym, że wykorzystaliśmy tylko jedną to w dodatku w doliczonym czasie gry. Najważniejsze jest to, że przeważaliśmy w całym spotkaniu i wyglądał lepiej pod względem kondycyjnym od rywali. Trzeba jak najszybciej zapomnieć o tym spotkaniu i myśleć już o sobotnim meczu z Orłem Ząbkowice Śląskie.

Karol Buchla, kapitan oraz bramkarz Polonii Trzebnica
- W niedawnym spotkaniu pucharowym, tak samo jak dzisiaj prowadziliśmy grę, niestety przydarzył się karny, który zdecydował o wyniku spotkania.. Zrewanżowaliśmy się za tą porażkę dzisiaj w stu-procentach, Foto-Higiena stwarzała sytuację, ale dobrze broniliśmy i zasłużenie zgarniamy trzy punkty w dzisiejszym meczu.