Porażka w Lubinie

Porażka w Lubinie

ZAGŁĘBIE II LUBIN - FOTO-HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 1:0 (1:0)
BRAMKA: Łukasz Janoszka 7

Zespół Marcina Dymkowskiego przegrał w spotkaniu z rezerwą Zagłębia Lubin. Bramkę straciliśmy na początku spotkania, a zdobył ją występujący w Ekstraklasie - Łukasz Janoszka. Następny mecz ligowy rozegramy za tydzień w sobotę 3 listopada, o godzinie 13:00, w Gaci podejmiemy Miedź II Legnica. 

W 7 minucie Vladislav Sirotov z prawego skrzydła zagrał na 6 metr, gdzie Łukasz Janoszka umieścił piłkę w bramce obok bezradnie interweniującego Gąsiorowskiego. W kolejnej akcji Adam Borkowski z prawego skrzydła podał w pole karne do Olafa Nowaka, który uderzył obok bramki. W pozostałej części pierwszej połowy przewagę miało Zagłębie, jednakże żadnej dogodnej sytuacji nie stworzyło.

W 54 minucie zza pola karnego huknął Miłosz Kubacki, a piłkę z problemami obronił Mateusz Kuchta. Pięć minut później Sirotov tym razem zagrał z lewego skrzydła na 7 metr, gdzie uderzył Janoszka, ale tym razem górą był Marcin Gąsiorowski świetnie broniąc jego strzał. W kolejnej sytuacji Dominik Wejerowski zagrał na lewą stronę do Janusza Gancarczyka, którego strzał z ostrego kąta świetnie obronił Kuchta. W 69 minucie strzał Janoszki z ostrego kąta świetnie odbił Gąsiorowski. Chwilę później zza pola karnego uderzył Borkowski, ale znacznie nad bramką gości. Trzy minuty później w dogodnej sytuacji znalazł się Wejerowski, ale jego strzał z 20 metrów o minimetry minął słupek bramki Kuchty. W 79 minucie Kamil Mazek w sytuacji sam na sam z Marcinem Gąsiorowskim został przez niego świetnie zatrzymany. Pod koniec spotkania Gąsiorowski po raz kolejny zaliczył świetną interwencję tym razem wybijając piłkę spod nóg Karola Żmijewskiego.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości