Pozaboiskowa dogrywka barażowa

Zaraz po zakończeniu spotkania barażowego o udział w III lidze, pomiędzy Foto-Higieną Błyskawicą Gać, a Zagłębiem II Lubin, kierownictwo naszej drużyny znalazło błąd w sprawozdaniu meczowych drużyny Zagłębia. W podstawowym składzie z numerem 19 - oznaczono Filipa Dudziaka, który w rzeczywistości występował z 10 na plecach, zaś na ławce rezerwowej z 19 - oznaczono Olafa Nowaka. Dudziak swój udział w spotkaniu zakończył na 69 minucie, zaś Nowak wszedł na nie w 88 minucie i strzelił bramkę na 3:0. Fakt ten nie miał by echa, gdyby nie sytuacja sprzed kilku tygodni. W spotkaniu 25. kolejki SALTEX IV ligi dolnośląskiej wschodniej, pomiędzy Pogonią Oleśnica, a Orłem Sadowice po końcowym gwizdku kierownictwo dopatrzyło się błędu. Na ławce rezerwowej bramkarz Orła - Kamil Izbiański widniał z numerem 99, pod koniec spotkania z uwagi na kontuzję kolegi z drużyny był zmuszony wejść na boisku w doliczonym czasie gry, pojawił się na nim z numerem 18. O czym sędzia spotkania nie został poinformowany i kierownictwo Pogoni domagało się walkowera, gdyż przegrali ten mecz 2:1. Ku zdziwieniu wszystkich Wydział Gier Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej przyznał walkowera Pogoni. W poniedziałek do DZPN zostało wysłane oficjalne pismo, z przytoczeniem sytuacji w meczu Pogoni z Orłem, Wydział Gier DZPN zajmie się tą sprawą w czwartek. Gdy tylko decyzja ujrzy światło dzienne poinformujemy o tym na naszej stronie.