Remis na koniec jesieni rezerw

WKS WIERZBICE - FOTO-HIGIENA II KORONA OSIEK 1:1 (0:0)
BRAMKI: Łukasz Wygowski 54 - Bartosz Woźniak 80

Zespół Jacka Zarównego w ostatnim tegorocznym spotkaniu zremisował na wyjeździe z drużyną WKS Wierzbice. Po pierwszej połowie rezerwy Foto-Higieny zdecydowanie przeważały, w drugiej części mecz wyrównał się i obie drużyny strzeliły po jednej bramce i musiały podzielić się dorobkiem punktowym. Następne spotkanie druga drużyna Foto-Higieny rozegra wiosną 2017 roku, a o przygotowaniach będziemy na bieżąco informować na stronie.

WKS WIERZBICE: 1. Tomasz Reszyc - 3. Karol Bajor, 19. Marek Golis , 8. Krzysztof Haliniak, 15. Dawid Klepuszewski, 7. Artur Mielczarek, 11. Dariusz Rabski (80' 16. Wojciech Posadkowski), 10. Oleh Spirov, 2. Piotr Wąsala, 9. Łukasz Wygowski  , 17. Rafał Zdunek

FOTO-HIGIENA II KORONA OSIEK: 29. Piotr Wojciechowski - 7. Ryszard Łuczkiewicz, 6. Damian Dewerenda , 18. Piotr Wojciechowski, (88' 15. Patryk Nazar), 20. Konrad Klimkiewicz  - 3. Łukasz Hawryło, 5. Mateusz Wojciechowski   - 19. Maciej Niemczyński  (85' 16. Radosław Styczyński ), 9. Łukasz Muszyński, 14. Sylwester Czerniejewski - 11. Bartosz Woźniak

ŻÓŁTE KARTKI: Damian Dewerenda (39, niesportowe zachowanie), Maciej Niemczyński (46, faul), Łukasz Wygowski (69, faul oraz 90, próba wymuszenia faulu), Mateusz Wojciechowski (72, niesportowe zachowanie), Radosław Styczyński (87, faul, Konrad Klimkiewicz (90, faul)

CZERWONA KARTKA: Łukasz Wygowski (900, za dwie żółte kartki)