Rozgromieni przez Gromnik

GROMNIK KUROPATNIK - FOTO-HIGIENA II KORONA OSIEK 4:1 (2:0)
BRAMKI: Piotr Wojciechowski 18 (s), Grzegorz Nakonieczny 40, Tomasz Sołek 85, Grzegorz Legan 87 - Jacek Zarówny 70 (k)

Podopieczni Jacka Zarównego ulegli w Kuropatniku miejscowemu Gromnikowi, który znajduje się wyżej w tabeli ligowej. Pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył Piotr Wojciechowski po golu samobójczym, przed końcem pierwszej połowy Grzegorz Nakonieczny podwyższył wynik na 2:0. Rozmiary porażki z rzutu karnego zmniejszył Jacek Zarówny, ale pod koniec spotkania Gromnik ukąsił dwa razy. Następne spotkanie ligowe odbędzie się za tydzień w niedzielę 5 czerwca w Osieku, gdzie podejmiemy Olimpię Podgaj.

Już w 3 minucie Łukasz Muraszew uderzył zza pola karnego tuż obok bramki strzeżonej przez Piotra Wojciechowskiego. W 9 minucie Grzegorz Nakonieczny zderzył się z Patrykiem Nazarem, zawodnik Foto-Higieny padł na murawę i była konieczna interwencja karetki na stadionie. Kilkanaście minut później Damian Sobki dośrodkował piłkę z prawego skrzydła w pole karne, a ofiarna interwencją Piotra Wojciechowskiego (z obrony) skierowała piłkę do bramki Piotra Wojciechowskiego (tego, który stał w bramce). W 40 minucie z lewej strony Tomasz Sołek z wolnego, dośrodkował w pole karne, gdzie z 7 metrów piłkę do bramki skierował niepilnowany Nakonieczny. W ostatniej akcji pierwszej połowy Paweł Przytuła z 20 metrów uderzył tuż nad bramką Gromnika.

W 48 minucie Przytuła z prawej strony podał na 5 metr do Mateusza Szeląga, który uderzył obok bramki. Chwilę później Szeląg uderzył zza pola karnego, ale ponownie niecelnie. W 56 minucie Damian Kumaszka z 20 metrów uderzył, ale dobrą interwencją popisał się Wojciechowski. Chwilę później Konrad Głowacki z prawego skrzydła dośrodkował w pole karne, gdzie Adam Opoń z 7 metrów głową uderzył obok bramki. W 64 minucie Damian Kumaszka przymierzył z rzutu wolnego, ale kapitalną interwencją popisał się Piotr Wojciechowski broniąc ten strzał. Sześć minut później Szeląg dośrodkowuje piłkę w pole karne, ta po drodze trafia w rękę defensora gospodarzy, sędzia wskazał na 11 metr, a Jacek Zarówny w stylu Antonia Panenki umieścił ją w siatce. Gospodarze mieli dogodną okazję w 83 minucie, kiedy to Karol Sokaluk popędził lewym skrzydłem i odegrał na 6 metr do Tomasza Malinowskiego, który trafił tylko w słupek. Po kilkunastu sekundach Damian Sobski zagrał za obronę do Tomasza Sołka, który przelobował wychodzącego z bramki Piotra Wojciechowskiego i było 3:1. W 86 minucie Sokaluk z 20 metrów uderzył obok bramki. W następnej okazji Malinowski z lewego skrzydła podał na 8 metr do Legana, który ustalił wynik meczu.

GROMNIK KUROPATNIK: 1. Krzysztof Ruciński - 17. Filip Humelt, 5. Andrzej Jasiński (89' 13. Błażej Cuker), 20. Damian Kumaszka (80' 11. Piotr Pukalski-Pukała), 3. Grzegorz Legan  , 9. Tomasz Malinowski, 2. Michał Met, 18. Łukasz Muraszew (70' 19. Karol Sokaluk), 8. Grzegorz Nakonieczny , 10. Damian Sobski (7. Patryk Stachoń), 6. Tomasz Sołek  (89' 16. Kamil Garczarek)

FOTO-HIGIENA II KORONA OSIEK: 29. Piotr Wojciechowski - 15. Patryk Nazar (10' 10. Jacek Zarówny ), 17. Paweł Przytuła, 18. Piotr Wojciechowski , 7. Ryszard Łuczkiewicz  - 13. Adrian Pitura, 13. Dariusz Kazienko - 5. Konrad Głowacki, 4. Szymon Góralski, 14. Mateusz Szeląg - 9. Adam Opoń

SĘDZIA GŁÓWNY: Piotr Paluch (DZPN Wrocław)
SĘDZIOWIE LINIOWI: Kacper Wałniczek oraz Paweł Małecki (DZPN Wrocław)

WIDZÓW: ok. 60