Rozgromili wrocławską Widawę

TOMTEX WIDAWA WROCŁAW - FOTO-HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 0:9 (0:2)
BRAMKI: Janusz Gancarczyk 32, Michał Grochowski 33, Szymon Krocz 53, Marek Gancarczyk 67, 71, Łukasz Staroń 67, Iegor Tarnov 83, 86, Michał Gałaszewski 88

Podopieczni Marcina Dymkowskiego rozbili w meczu 1/32 Finału Pucharu Polski strefy wrocławskiej występujący na co dzień w B-klasie - Tomtex Widawa Wrocław. Dwie bramki dla naszej drużyny zdobyli Marek Gancarczyk oraz Iegor Tarnov, a po jednym trafieniu dołożyli Janusz Gancarczyk, Michał Grochowski, Szymon Krocz, Łukasz Staroń oraz Michał Gałaszewski. Następne mecz ligowy rozegramy w sobotę 8 września w Orzechu, zmierzymy się z występującym tam Ruchem Radzionków. Początek o godzinie 17:00.

W 29 minucie Janusz Gancarczyk z lewego skrzydła dośrodkował w pole karne, gdzie Miłosz Kubacki, odegrał klatką piersiową piłkę na 5 metr do Michała Gałaszewskiego, ale świetną interwencją popisał się golkiper miejscowych. W kolejnej akcji Janusz Gancarczyk uderzył głową z 8 metrów, ale górą był golkiper rywali. W 32 minucie Miłosz Kubacki zagrał na lewą stronę za obronę do "Sesa", który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Widawy. Minutę później Dominik Wejerowski z lewego skrzydła zagrał w pole karne, obrońca wybił piłkę na 15 metr, gdzie dobiegł do niej Michał Grochowski i silnym strzałem podwyższył prowadzenie. W 38 minucie Janusz Gancarczyk z 20 metrów uderzył tuż obok bramki Widawy. Trzy minuty później "Sesu" otrzymał podanie z prawej strony od Kacpra Pióreckiego, uderzył na bramkę, ale ponownie górą był Jakub Pondel.

W 53 minucie Łukasz Staroń zagrał w pole karnego Szymona Krocza, który strzałem przy słupku podwyższył na 3:0. Dwie minuty później Iegor Tarnov uderzył z 25 metrów, a piłka po odbiciu od defensora Widawy uderzyła w poprzeczkę bramki gospodarzy, W 61 minucie Marek Gancarczyk zagrał do Pawła Bujakiewicza, którego strzał z 15 metrów obronił Pondel. Cztery później  Krocz z lewego skrzydła zagrał na 8 metr do Staronia, który uderzył nad bramką. W kolejnej akcji daleie przekątne podanie Kamila Dołgana w polu karnym, które przyjął Marek Gancarczyk i uderzeniem po ziemi podwyższył na 4:0. Chwilę później Tarnov odegrał do Staronia, który zdobył bramkę. W 71 minucie podanie od Bujakiewicza na bramkę zamienił Marek Gancarczyk. W 83 minucie Bujakiewicz na prawej stronie odegrał do Tarnova, który z narożnika pola karnego umieścił piłkę przy słupku bramki Pondela. W 86 minucie z rzutu wolnego na 8:0 podwyższył Tarnov. Dwie minuty później Krocz z 16 metrów zagrał do Gałaszewskiego, który ustalił wynik meczu.