Rozwój Katowice wycofany z III ligi!

Wczoraj za pośrednictwem swojej strony internetowej Zarząd KS Rozwój Katowice poinformował, iż wycofuje zespół seniorów z rozgrywek III ligi grupy III w sezonie 2019/2020. Powodem takiej decyzji są problemy finansowe klubu, które szczegółowo opisane zostały w komunikacie klubu, który można przeczytać TUTAJ. W związku z zaistniałą sytuacją prawo do gry w III lidze otrzymał najwyżej sklasyfikowany zespół w strefie spadkowej poprzedniego sezonu, czyli MKS Kluczbork. MKS od dłuższego czasu informował o tym, iż jeśli otrzyma on możliwość pozostania w gronie III ligowców spowodowanej wycofaniem którejś z drużyn w nowym sezonie, to z takiego prawa skorzysta. 5 października 2019 roku w ramach 10 .kolejki zmierzymy się z MKS-em Kluczbork na kluczborskim stadionie. Tabela oraz terminarz na naszej stronie został również zaktualizowany. Drużynie Rozwoju życzymy szybkiego powrotu na piłkarską mapę Polski!