Zagramy w III lidze, bez rewanżu?

W poniedziałek 18 czerwca 2018 roku prezes Apisu Jędrzychowice - Jan Jakubiak, wysłał do Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej oraz do naszego klubu pismo, w którym informuje że zespół Apisu z uwagi na zdekompletowanie zespołu plagą kontuzji oraz nadmiarem żółtych kartek nie będzie w stanie wystawić w meczu rewanżowym o III ligę z naszą drużyną kompletnej jedenastki. Apis Jędrzychowice nie chce również narażać naszego zespołu na koszta związane z dotarciem na spotkanie w Zgorzelcu, do którego niedojdzie i rezygnuje z organizacji tego meczu. Na oficjalną decyzję odnośnie walkowera dla naszej drużyny czekamy ze strony Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej i gdy tylko taką informację otrzymamy poinformujemy o niej na naszej stronie.