Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Bystrzyca Oł.
Pauza
Świteź Wiązów
3:0
Czarni II Minkowice Oławskie
Rapid Domaniów
3:0
Korona-Pęcz Szczawin
FC Pęcz
3:2
Błękitni Siedlce
Szaluna Zębice
0:3*
MKP Wratislavia Wrocław
Piast Nadolice
5:1
Gromnik Kuropatnik
Orzeł Marszowice
2:0
LKS Brożec
Sokół II Marcinkowice
0:0
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Siedlce
Pauza
Gromnik Kuropatnik
2:2
Rapid Domaniów
FC Pęcz
5:3
Świteź Wiązów
Czarni II Minkowice Oławskie
1:3
Sokół II Marcinkowice
LKS Brożec
5:2
Szaluna Zębice
Korona-Pęcz Szczawin
1:2
Orzeł Marszowice
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
1:1
Piast Nadolice
MKP Wratislavia Wrocław
5:1
Burza Bystrzyca Oł.
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Wratislavia Wrocław
Pauza
Szaluna Zębice
1:6
Korona-Pęcz Szczawin
LKS Brożec
1:4
Burza Bystrzyca Oł.
Piast Nadolice
4:1
Czarni II Minkowice Oławskie
Orzeł Marszowice
4:0
Gromnik Kuropatnik
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
4:4
Rapid Domaniów
Świteź Wiązów
0:2
Błękitni Siedlce
Sokół II Marcinkowice
1:3
FC Pęcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brożec
Pauza
Świteź Wiązów
0:3
Sokół II Marcinkowice
Czarni II Minkowice Oławskie
1:3
Rapid Domaniów
Gromnik Kuropatnik
5:1
Szaluna Zębice
Korona-Pęcz Szczawin
1:3
Burza Bystrzyca Oł.
Błękitni Siedlce
1:3
MKP Wratislavia Wrocław
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
2:1
Orzeł Marszowice
FC Pęcz
1:7
Piast Nadolice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona-Pęcz Szczawin
Pauza
Orzeł Marszowice
3:0*
Czarni II Minkowice Oławskie
Rapid Domaniów
6:1
FC Pęcz
Burza Bystrzyca Oł.
8:0
Gromnik Kuropatnik
MKP Wratislavia Wrocław
1:0
LKS Brożec
Piast Nadolice
3:1
Świteź Wiązów
Szaluna Zębice
0:3*
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Sokół II Marcinkowice
3:0
Błękitni Siedlce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gromnik Kuropatnik
Pauza
FC Pęcz
1:10
Orzeł Marszowice
Czarni II Minkowice Oławskie
10:1
Szaluna Zębice
Błękitni Siedlce
3:1
LKS Brożec
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
3:2
Burza Bystrzyca Oł.
Sokół II Marcinkowice
0:2
Piast Nadolice
Korona-Pęcz Szczawin
0:1
MKP Wratislavia Wrocław
Świteź Wiązów
0:6
Rapid Domaniów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Pauza
Orzeł Marszowice
3:0
Świteź Wiązów
Rapid Domaniów
2:1
Sokół II Marcinkowice
Burza Bystrzyca Oł.
5:0
Czarni II Minkowice Oławskie
MKP Wratislavia Wrocław
7:0
Gromnik Kuropatnik
Piast Nadolice
4:0
Błękitni Siedlce
LKS Brożec
2:1
Korona-Pęcz Szczawin
Szaluna Zębice
2:5
FC Pęcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni II Minkowice Oławskie
Pauza
Piast Nadolice
1:0
Rapid Domaniów
Gromnik Kuropatnik
2:2
LKS Brożec
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
3:1
MKP Wratislavia Wrocław
FC Pęcz
0:4
Burza Bystrzyca Oł.
Błękitni Siedlce
1:5
Korona-Pęcz Szczawin
Świteź Wiązów
9:2
Szaluna Zębice
Sokół II Marcinkowice
2:4
Orzeł Marszowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Pęcz
Pauza
Szaluna Zębice
1:7
Sokół II Marcinkowice
MKP Wratislavia Wrocław
2:3
Czarni II Minkowice Oławskie
Burza Bystrzyca Oł.
7:0
Świteź Wiązów
Orzeł Marszowice
0:3
Piast Nadolice
LKS Brożec
4:7
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Korona-Pęcz Szczawin
3:0
Gromnik Kuropatnik
Rapid Domaniów
1:1
Błękitni Siedlce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Świteź Wiązów
Pauza
FC Pęcz
1:2
MKP Wratislavia Wrocław
Sokół II Marcinkowice
1:3
Burza Bystrzyca Oł.
Piast Nadolice
3:0*
Szaluna Zębice
Błękitni Siedlce
1:0
Gromnik Kuropatnik
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
0:3*
Korona-Pęcz Szczawin
Czarni II Minkowice Oławskie
2:5
LKS Brożec
Rapid Domaniów
1:5
Orzeł Marszowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Marcinkowice
Pauza
Orzeł Marszowice
1:0
Błękitni Siedlce
MKP Wratislavia Wrocław
3:0
Świteź Wiązów
Burza Bystrzyca Oł.
1:1
Piast Nadolice
Gromnik Kuropatnik
0:5
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Szaluna Zębice
1:8
Rapid Domaniów
LKS Brożec
5:1
FC Pęcz
Korona-Pęcz Szczawin
3:0
Czarni II Minkowice Oławskie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nadolice
Pauza
Sokół II Marcinkowice
2:3
MKP Wratislavia Wrocław
Rapid Domaniów
2:0
Burza Bystrzyca Oł.
FC Pęcz
0:1
Korona-Pęcz Szczawin
Czarni II Minkowice Oławskie
4:3
Gromnik Kuropatnik
Orzeł Marszowice
16:0
Szaluna Zębice
Błękitni Siedlce
0:2
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Świteź Wiązów
1:4
LKS Brożec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Rapid Domaniów
Pauza
MKP Wratislavia Wrocław
1:1
Piast Nadolice
Burza Bystrzyca Oł.
0:3
Orzeł Marszowice
LKS Brożec
0:1
Sokół II Marcinkowice
Gromnik Kuropatnik
2:2
FC Pęcz
Korona-Pęcz Szczawin
5:0
Świteź Wiązów
Szaluna Zębice
0:4
Błękitni Siedlce
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
4:2
Czarni II Minkowice Oławskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Marszowice
Pauza
Świteź Wiązów
3:1
Gromnik Kuropatnik
FC Pęcz
2:4
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Sokół II Marcinkowice
5:3
Korona-Pęcz Szczawin
Rapid Domaniów
0:0
MKP Wratislavia Wrocław
Szaluna Zębice
0:17
Burza Bystrzyca Oł.
Piast Nadolice
2:1
LKS Brożec
Błękitni Siedlce
3:3
Czarni II Minkowice Oławskie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Szaluna Zębice
Pauza
LKS Brożec
1:2
Rapid Domaniów
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
6:2
Świteź Wiązów
Czarni II Minkowice Oławskie
3:1
FC Pęcz
Burza Bystrzyca Oł.
5:2
Błękitni Siedlce
Gromnik Kuropatnik
1:6
Sokół II Marcinkowice
Korona-Pęcz Szczawin
1:3
Piast Nadolice
MKP Wratislavia Wrocław
1:2
Orzeł Marszowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Bystrzyca Oł.
Pauza
LKS Brożec
- : -
Orzeł Marszowice
Gromnik Kuropatnik
- : -
Piast Nadolice
Korona-Pęcz Szczawin
- : -
Rapid Domaniów
Błękitni Siedlce
- : -
FC Pęcz
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
- : -
Sokół II Marcinkowice
MKP Wratislavia Wrocław
- : -
Szaluna Zębice
Czarni II Minkowice Oławskie
- : -
Świteź Wiązów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości