Kadra Foto-Higieny Błyskawicy Gać

Kadra Foto-Higieny Błyskawicy Gać

Prezentujemy kadrę Foto-Higieny Błyskawicy Gać, która w dniu dzisiejszym zainauguruje rozgrywki III ligi grupy III w sezonie 2020/2021 w rundzie jesiennej. Z naszego klubu odszedł nasz bramkarz oraz kapitan - Marcin Gąsiorowski, który występować będzie w drużynie GKS "Gryf" Gryfów Śląski, Doszło też do zmian w sztabie szkoleniowym, trenera Jacka Fojnę, zastąpił Grzegorz Dorobek, który jeszcze niedawno występował w naszej drużynie jako piłkarz, w poprzednim sezonie trenował IV-ligowy - GKS Mirków/Długołęka.

W górnym rzędzie od lewej: Tomasz LUDA - prezes, Jan KOWNACKI - kierownik drużyny, Marcin WDOWIAK, Michał TYLKI, Oskar PALECZNY, Mateusz KRZYMIŃSKI, Damian JAROSZEWSKI, Kacper CZAPRAN, Szymon JANIUK, Andrzej KORYTEK, Iegor TARNOV, Radosław BĄK, Kacper PIÓRECKI, Iga WORWA- fizjoterapeutka, Grzegorz DOROBEK- trener

W dolnym rzędzie od lewej: Maciej MATUSIK, Łukasz ORZECHOWSKI, Michał GAŁASZEWSKI, Aleksander ROKOSZ, Marcin PRZYBYLSKI, Kacper STACHOWSKI, Jakub PIĄTEK, Paweł BUJAKIEWICZ, Wiktor NAHREBECKI, Jakub HORAŃSKI oraz Michał HAWRYŁO.

Ubyli: Marcin BURYŁO (Bielawianka Bielawa) - wypożyczenie, Kacper CZAJKOWSKI (Polonia Bytom), Marcin GĄSIOROWSKI (Gryf Gryfów Śląski). Adrian JEZIORSKI (Piast Nowa Ruda) - koniec wypożyczenia, Miłosz KUBACKI (problemy zdrowotne) oraz Piotr WOJCIECHOWSKI (szuka klubu)

Przybyli: Michał BODYS (Piast Gliwice) - wypożyczenieDamian JAROSZEWSKI (AKS Strzegom)., Szymon JANIUK (Orzeł Marszowice), Mateusz KRZYMIŃSKI (AKS Strzegom), Jakub PIĄTEK (Stal Brzeg).

W trakcie załatwiania: Jakub HORAŃSKI (LZS Starowice) i Aleksander ROKOSZ (Miedź Legnica).

BRAMKARZE:

Michał BODYS

OBROŃCY:

POMOCNICY:

NAPASTNICY:

SZTAB SZKOLENIOWY:


TRENER


Jan KOWNACKI
KIEROWNIK DRUŻYNY

FIZJOTERAPEUTKA


Tomasz LUDA
PREZES KLUBU

Foto.: własne/Piast Gliwice

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości