Kadra Foto-Higieny Błyskawicy Gać

Prezentujemy kadrę Foto-Higieny Błyskawicy Gać, która w dniu dzisiejszym zainauguruje rundę wiosenną rozgrywki III ligi grupy III w sezonie 2021/2022. Z zespołu odeszło 7 zawodników, a czterech przybyło. Najważniejszą zmianą jest nowy trener Krystian Pikaus, który zastąpił na tym stanowisku Waldemara Tęsiorowskiego.

W górnym rzędzie od lewej: Aleksandra Dusza (fizjoterapeutka), Jan Kownacki (kierownik drużyny), Piotr Danielak, Michał Skorwon, Kacper Łaski, Krystian Pabiniak, Artur Łuczkiewicz, Piotr Wojciechowski, Robert Poźniak, Jerzy Łada, Krzysztof Waliś, Ilya Radkevich, Marek Sturlis (asystent trenera), Krystian Pikaus (trener).
W dolnym rzędzie od lewej: Michał Szymczyk, Radosław Bąk, Karol Osiecki, Jakub Jarzębowski, Julian Trochanowski, Paweł Bujakiewicz, Marcin Szemis, Kacper Strzelecki, Jakub Telatyński, Łukasz Orzechowski, Szymon Czapka (kierownik drużyny).

Ubyli: Michał Czabanowski (Polonia Nysa - koniec wypożyczenia), Miłosz Drewniak (GKS Głuchołazy - koniec wypożyczenia), Grzegorz Kazimierowicz (Błysk Kuźniczysko - koniec wypożyczenia), Dominik Kuboń (Piast Żmigród - koniec wypożyczenia), Ilan Rappaport (rozwiązanie umowy), Filip Szczykowski (Pogoń Oleśnica - wypożyczenie), Michał Zając (szuka klubu).

Przybyli: Piotr Danielak (Odra Opole - wypożyczenie), Kacper Łaski (UKS Górnik Lubiąż), Marcin Szemis (GKS Mirków/Długołęka), Krzysztof Waliś (MGKS Moto-Jelcz Oława).

BRAMKARZE:

ZAWODNICY Z POLA: