Utworzono:

11.09.2020

RELACJA Z FP UNII:

Sroga lekcja na koniec Pucharowej przygody Unii Bieruń Stary..

W środę, 9 września zakończyła się Pucharowa przygoda Unii, której srogiej lekcji udzielił III ligowy GKS Pniówek 74 Pawłowice.

Podopieczni Trenera Tomasza Kozieł zdecydowanie ulegli na własnym boisku 0:10, czym zakończyli udział w tych rozgrywkach.

Teraz zawodników Bieruńskiej Unii czeka kolejna przeprawa w Chełmie z tamtejszą Stalą gdzie naszym zawodnikom przyjdzie walczyć o kolejne ligowe punkty.

UNIA BIERUŃ STARY 0:10 GKS Pniówek 74 Pawłowice

RELACJA ZE STRONY PNIÓWKA:

Deklasacja w Pucharze

Aż 10 bramek wbili piłkarze Pniówka Pawłowice Unii Bieruń Stary w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Tychy. Bezapelacyjne zwycięstwo dało GKS-owi awans do 1/4 finału, w którym zmierzą się z JUW-e Jaroszowice.

Pawłowiczanie od początku do końca rozdawali karty, a wynik mógł być jeszcze wyższy, gdyby wykorzystali wszystkie stworzone okazje. Pierwszy na listę strzelców wpisał się Krzysztof Bodziony, który wykorzystał podanie Rafała Adamka. Asystent przy pierwszej bramce został autorem dwóch kolejnych trafień. W 37. minucie także po raz drugi piłkę w siatce umieścił Bodziony i do przerwy Pniówek prowadził 4:0. Po wznowieniu gry Adamek skompletował hat-tricka. Później podopieczni trenera Grzegorza Łukasika zdobyli cztery bramki w ciągu kilku minut. Dwukrotnie bramkarza gospodarzy pokonał Damian Zajączkowski, a raz Piotr Trąd i Bartosz Semeniuk. „Zając” dorównał osiągnięciu Adamka i w końcówce spotkania zdobył swoją trzecią, a tym samym dziesiątą dla Pniówka bramkę. Brawo panowie!

KS Unia Bieruń Stary – GKS Pniówek 74 Pawłowice 0:10

18′  Bodziony Asysta: Adamek

27′  Adamek Asysta: Semeniuk

33′  Adamek Asysta: Caniboł

37′  Bodziony Asysta: Morcinek

53′  Adamek Asysta: Semeniuk

63′  Zajączkowski

65′  Zajączkowski Asysta: Wiciński

67′  Trąd

70′  Semeniuk Asysta: Trąd

90′  Zajączkowski

GKS: Zapała (46′ Baron) – Pastuszak, Płowucha, Pańkowski, Zajączkowski – Adamek (55′ Mazurkiewicz), Bodziony, Trąd, Morcinek (46′ Wiciński), Semeniuk – Caniboł