Mecz z Victorią pod znakiem zapytania?

Spotkanie 15. kolejki IV ligi dolnośląskiej wschodniej, w której Foto-Higiena Błyskawica Gać zmierzy się z Victorią Świebodzice stoi pod znakiem zapytania. Główna płyta stadionu OCKF w Oławie, gdzie miał odbyć się ten pojedynek jest w złym stanie i zostaliśmy poinformowani przez działaczy oławskiego obiektu, że spotkanie to w Oławie nie może dojść do skutku. Próbowaliśmy również przełożyć to spotkanie do Świebodzic, ale niestety okazało się to niemożliwe z uwagi na rozgrywane mecze na tamtejszym boisku. Pozostało nam rozegrać to spotkania na nowej murawie na stadionie w Gaci, tylko i wyłącznie przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. Mecz odbędzie się w sobotę 19 listopada, o godzinie 13:00. W piątkowy wieczór poinformujemy o tym czy do mecz na pewno dojdzie do skutku, więc prosimy o cierpliwość i zaglądanie w dniu jutrzejszym na nasz portal.