Minimalna porażka ze Śląskiem

ŚLĄSK WROCŁAW - FOTO-HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 2:1 (2:1)
BRAMKI: ? - Michał Wróbel 45

Podopieczni Marcina Dymkowskiego przegrali z ekstraklasowym Śląskiem Wrocław,jedynie jedną bramką, ale ten nie wystąpił w najsilniejszym składzie, gdyż chwilę wcześniej rozegrali sparing z I-ligowym - Chrobrym Głogów. Honorową bramkę dla Foto-Higieny strzelił w ostatniej akcji pierwszej połowy Michał Wróbel. Następny mecz sparingowy nasza drużyna rozegra w sobotę 6 lutego o godzinie 11:00, z Orkanem Szczedrzykowice w Środzie Śląskiej.

FOTO-HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ: I połowa: Marcin Mazur - Wojciech Strójwąs, Radosław Krzyśków, Dawid Pożarycki, Łukasz Orzechowski - Grzegorz Dorobek, Dominik Wejerowski - Marek Budny, Maciej Salak (25' Paweł Synowiec), Marcin Musiał - Rafał Kohut
II połowa: Marcin Mazur (60' Piotr Wojciechowski) - Wojciech Strójwąs (68' Dominik Wejerowski), Radosław Krzyśków (68' Łukasz Orzechowski), Dawid Pożarycki, Mieczysław Przytuła - Norbert Pierzga, Jakub Skorłutowski - Łukasz Kucyniak, Paweł Synowiec, Jakub Polanowski - Rafał Kohut