RUCH R. - FOTO-HIGIENA: Wypowiedzi pomeczowe

Po zakończeniu spotkania 6. kolejki III ligi grupy III - Ruch Radzionków - Foto-Higiena Błyskawica Gać o podsumowanie spotkania poprosiliśmy trenera Ruchu - Kamila Rakoczego oraz zdobywcę jednej z bramek dla Foto-Higieny - Szymona Krocza. Zapraszamy do lektury!

Kamil Rakoczy - trener Ruchu Radzionków
- Cały misterny plan taktyczny popsuła nam stracona bramka, która padła pod koniec pierwszej połowy. Dzisiaj było wyraźnie widać, że nadal mamy jakieś problemy w defensywie i w każdym spotkaniu tracimy co najmniej dwa gole. Musimy więc w dalszym ciągu pracować, przede wszystkim nad grą linii defensywnej, bo jest to nasza największa bolączka.

Szymon Krocz - pomocnik Foto-Higieny Błyskawicy G

-Cieszę się, że strzeliłem bramkę w trzecim kolejnym spotkaniu i że tym razem przyczyniło się do zwycięstwa zespołu. Najważniejsze jest bowiem dobro całej drużyny. Jesteśmy beniaminkiem, więc każda zdobycz punktowa jest dla nas bardzo ważna i cenna i taka jest też ta wywieziona dzisiaj z okolic Radzionkowa...