Wypunktowali Bystrzycę po przerwie

FOTO-HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - BYSTRZYCA KĄTY WROCŁAWSKIE 3:0 (0:0)
BRAMKI: Grzegorz Dorobek 59, Michał Wróbel 65, Radosław Krzyśków 71

Podopieczni Marcina Dymkowskiego po nieskutecznej pierwszej połowie, w drugiej zdobyli szybkie trzy bramki, jednak goście mieli swoje okazję, których na szczęście nie wykorzystali. Następny mecz nasza drużyna rozegra za tydzień w sobotę 14 maja, w Gorzowie Wielkopolskim, z KS-em Stilon. Początek meczu o godzinie 17.00. Zapraszamy!

W pierwszej połowie Foto-Higiena atakowała, goście broni się, zdołali stworzyć kilka dogodnych okazji ale nie zamieni ich na bramkę

Na początku drugiej połowy, znów groźną akcję stworzyli przyjezdni, nie wykorzystali jej. Chwilę później Marcin Musiał z lewego skrzydła zagrał w pole karne, gdzie głową z 5 metrów piłkę w bramce umieścił Grzegorz Dorobek. Siedem minut później Prawym skrzydłem przedarł się Marek Budny, zagrał mocno w pole karne, gdzie na 7 metrze Michał Wróbel musnął piłkę i umieścił ją w bramce. Kilka minut później Dominik Wejerowski rozegrał krótko rzut rożny z Wróblem, po czym dorzucił futbolówkę w pole karne, gdzie niepilnowany Radosław Krzyśków, głową ustalił wynik meczu.

FOTO-HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ: Mazur  - Krzyśków , Kalinowski, Pożarycki , M.Przytuła - Dorobek   (79' Salak), Wejerowski - Budny (76' Kohut), Synowiec (65' Pierzga, Musiał (66' Strójwąs) - Wróbel

BYSTRZYCA KĄTY WROCŁAWSKIE: Matlak - Pawełek (77' Szurek), Ożga , Kościuk, Rodzik - Pałys (72' Pałaszewski), Deiverson - Bagiński, Jaskólski, Parizotto - Drożyński (71' Niełacny )

ŻÓŁTE KARTKI: Grzegorz Dorobek (55, faul), Dawid Pożarycki (85, faul) - Radosław Niełacny (90, niesportowe zachowanie)

SĘDZIA GŁÓWNY: Jakub Krawczun (DZPN Wrocław)